Başvuru Detayları

Endless Abroad Üniversite Liderlik Başvurusu için yandaki formu doldurarak sürecinizi başlatabilirsiniz. Son başvuru tarihi 30.06.2015 – 23.59’dur.


Ön değerlendirme sürecinde gelen başvuruları vakit kaybetmeden (son başvuru tarihinin dolması beklenmeden) koordinatörlerimiz tarafından titizlikle incelenecektir. Akabinde tüm başvuru sahipleri ile mail ya da telefon vasıtasıyla iletişim kurulacak ve strateji planımız doğrultusunda lider adayları yönlendirilecektir. Ön değerlendirme süreci dinamik bir süreç olup her lider adayı için farklılık gösterebilmektedir. Bu noktada lider adaylarından çeşitli araştırma veya video gibi argümanlar talep edilebilecek olup, bazı durumlarda belirlenen saha çalışmalarının da yapılması istenebilecektir.


Ön değerlendirme sürecinde kriterlerimize uygun gördüğümüz lider adaylarımız ile Ankara, İstanbul ve İzmir’de yüz yüze mülakatlar gerçekleştirilecektir. Öngörülen mülakat tarihleri;

   • Ankara - 6 Temmuz 2015 (Pazartesi)
   • İstanbul – 8 Temmuz 2015 (Çarşamba)
   • İzmir – 10 Temmuz 2015 (Cuma)


Mülakat detayları uygun lider adayları ile özel olarak paylaşılacaktır. Mülakat sonuçlarının 11 Temmuz 2015 Cumartesi günü açıklanması öngörülmektedir.


Mülakat sürecini başarıyla tamamlayan yeni liderlerimiz ile çalışma sürecimiz başlayacaktır. Kampa kadar olan zaman dilimi ağırlıklı olarak oryantasyon şeklinde sürecek olsa da, saha çalışmaları ya da lidere özel bazı çalışmalar gerçekleştirilebilinecektir. Bu hususta koordinatörlerimiz tarafından süreç yönetilecektir.


Çalışma süreci liderliğe kabul anından itibaren başlar ve Endless Abroad ile bağlantınız devam ettiği sürece aktif şekilde devam eder. Liderlerimizin sorumlulukları temelinde yer alan çalışma sürecine ilişkin liderlerimizden beklentilerimiz nelerdir başlığını lütfen detaylıca inceleyiniz.


Not: Tüm liderlerlerimizden "Gizlilik Taahhütnamesi" imzalanacaktır. Bu taahhütname herhangi bir sözleşme değildir, yalnızca liderlerimize aktaracağımız şirketimiz ile ilgili bazı bilgilerin 3. şahıslar veya kurumlar ile paylaşılmasını önceleyici şartları içeren bir taahhütnamedir. Taahhütname içerisinde bilgilerimizi 3. şahıslar ya da kurumlar ile paylaşmadığı takdirde liderimize yönelik herhangi bir yaptırım söz konusu değildir. Bu taahhütü vermek istemeyen kişilerin başvuruda bulunmaması rica olunur.


Tüm soru ve sorunlarınız için lütfen mail gönderiniz: lider@endlessabroad.com.trBaşvurular kapanmıştır, yine de başvurmak ve sürece dahil olmak istiyorsanız bu konudaki motivasyonunuzu anlatan ve iletişim bilgilerinizin de olduğu detaylı bir maili lider@endlessabroad.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Danışmanlarımız size ulaşacaklardır.